شرایط اجاره ماشین در تهران

اجاره خودرو در تهران

همانطور که در بالا اشاره کردیم،تهران شهری مدرن با جاذبه های متفاوت و گردشگری است که سالانه مورد توجه افراد مهم، توریست ها و گردشگران قرار می گیرد.

برخی از مردم، برای سفر به شهر تهران از قطار، هواپیما، اتوبوس و یا خودرو شخصی خود استفاده میکنند.برخی دیگر ترجیح می دهند که برای سفر به شهر تهران، از رنت خودرو استفاده کنند.

اجاره خودرو در تهران، نه تنها سفر شمارا راحت تر کرده، بلکه در هزینه و زمان شما نیز صرفه جویی می کند.

لازم به ذکر است که اجاره خودرو در تهران، صرفا برای گردشگران و توریست ها و افراد مهم نمی باشد، بلکه ساکنین این شهر نیز با داشتن مدارک مورد نیاز می توانند برای انجام کارهای روزمره خود در داخل و یا خارج از تهران، از اجاره ماشین استفاده کنند.

اجاره خودرو در تهران با راننده و بدون راننده

اجاره خودرو برای برخی از افراد، جنبه تفریحی و برای برخی دیگر، جنبه ی کاری دارد. عده ای از مردم خودروی مورد نظر خود را با راننده و برخی دیگر بدون راننده اجاره می کنند.

اجاره ماشین تهران با راننده، این امکان را به شما می دهد که از تمامی طول مسیر، بدون خستگی رانندگی، لذت برده و از این شهر زیبا دیدن نمایید.

در اجاره ماشین با راننده در تهران، تمامی مسئولیت ها از جمله خسارت و تصادفات، به عهده ی راننده می باشد و هیچگونه مسئولیتی بر عهده ی اجاره کننده نیست.

در اجاره خودرو در تهران بدون راننده، شما می توانید خودرو مورد نظر خود را برای تعداد روزهای درخواست شده و در مکان خواسته شده تحویل گرفته و سفر خود را بدون هیچ نگرانی آغاز کنید.

پس به خاطر داشته باشید، شما می توانید در شهر تهران خودرو مورد نظر خود را هم با راننده و هم بدون راننده اجاره کنید و از پایتخت کشور پهناور ایران، لذت ببرید.

هزینه رنت ماشین در تهران

هزینه رنت خودرو در تهران بستگی به نوع اجاره، نوع خودرو و تعداد روز های رنت ماشین در تهران دارد. اجاره ماشین بدون راننده به صورت روزانه محاسبه می شود و اجاره ماشین با راننده نیز به صورت ساعتی محاسبه می شود.

7574

کرایه ون دربستی در تهران

یکی دیگر از گزینه های اجاره خودرو در تهران، اجاره ون می باشد.

همانطور که میدانید، اجاره خودرو برای برخی از افراد جنبه تفریحی دارد. این دسته می توانند از اجاره ون استفاده کرده و بدون نگرانی بابت تعداد افراد، با خانواده و یا دوستان خود از تهران و یا دیگر شهرهای زیبای ایران، لذت ببرند.

اجاره ون با راننده و بدون راننده می باشد. شما می توانید با اجاره ون با راننده، سفری راحت تر و بدون نگرانی را در کنار عزیزان خود تجربه کنید.

اجاره ون در تهران، هم اقتصادی تر است و هم از سفر با اتوبوس راحت تر می باشد.

انواع خودروهای اجاره ای در تهران

در تهران، دو دسته خودرو برای اجاره وجود دارد.

خودروهای لوکس و لاکچری

خودرو های اقتصادی

اجاره خودرو اقتصادی در تهران

اجاره خودرو در تهران، ممکن است برای کارهای روزمره و یا اداری و درمانی باشد. برای انجام این نوع امور، می توانید از کرایه خودرو اقتصادی در تهران استفاده کنید و هزینه های خود را مدیریت کنید.

خودروهای اقتصادی، هم با راننده و هم بدون راننده در تهران اجاره داده می شوند. پس شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، اتومبیل مورد نظر خود را کرایه کنید.

اجاره خودرو لوکس در تهران

در دسته دیگر، خودروهای لوکس و لاکچری قرار دارند.شما می توانید خودرو های لوکس و لاکچری را برای :

مراسم عروسی

مراسم های باشکوه

مراسم های سوگواری

ملاقات های کاری

کارهای شخصی

رنت کرده و از رانندگی با خودرو لوکس مورد نظر خود، لذت ببرید.

اجاره خودرو های لوکس و لاکچری در تهران، مانند خودروهای اقتصادی، هم با راننده و هم بدون راننده می باشد.

پس از بررسی شرایط شرکت اجاره خودرو مورد نظر خود و آماده سازی مدارک مورد نیاز برای کرایه ی خودرو، ماشین مورد علاقه خود را اجاره کنید.

شرایط رنت ماشین در تهران

شرکت های اجاره خودرو، شرایطی متفاوت برای کرایه خودرو دارند. اما برخی از شرایط در تمامی شرکت های اجاره خودرو یکسان است.

شرایط سنی مناسب ( حداقل 20 سال)

گواهینامه معتبر رانندگی

ارائه کپی از کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و دیپوزیت

ارائه مدارک معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو، برای اتباع ایرانی و خارجی متفاوت است.

برای کرایه اتومبیل در تهران، شما مبلغی به اندازه ی مبلغ خودرو پرداخت خواهید کرد که در هنگام عودت خودرو، همان مبلغ به شما بازخواهد گشت.

برای گردشگران مقیم خارج از ایران، کپی گواهینامه و پاسپورت، مورد نیاز است.

افراد مقیم ایران و مقیم خارج از ایران، قبل از کرایه خودرو، باید تمامی شرایط و مدارک لازم شرکت اجاره دهنده را بررسی و پس آماده سازی مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو مورد نظر، اقدام به کرایه آن ماشین کنند.

مزایای اجاره خودرو در تهران

در اینجا می خواهیم برخی از مزایای اجاره خودرو در تهران را بررسی کنیم.

نیاز های خود را براورده کنید

برای کارهای شخصی و یا مسافرت های خود، چه نوع خودرویی مد نظرتان است؟ خودرو بزرگ و لوکس، خودرو اقتصادی و یا ون؟ شما می توانید با توجه به نیاز خود، ماشین مورد نظر خود را با راننده و یا بدون راننده رنت کنید و کارهای خودرا در زمان مشخص شده، انجام دهید.

ایجاد شرایطی راحت برای گردشگران

گردشگران همواره می توانند برای سفر به تهران از اجاره خودرو استفاده کنند. اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده ، این امکان را به گردشگران میدهد که با هزینه ای کمتر، سفری به یادماندنی تر داشته باشند.

صرفه جویی در هزینه

اگر برای مواقع خاص نیازمند خودرو هستید، اجاره خودرو در تهران این امکان را به شما میدهد که در زمان مورد نیاز خود، اتومبیل خواسته شده را اجاره کرده و تمامی کارهای خود را به راحتی، انجام دهید.این اقدام به شما کمک میکند که در هزینه های تعمیر و نگهداری و حتی بیمه خودرو، صرفه جویی کنید.

خودرو موردعلاقه خود را اجاره کنید

برخی از خودرو های لوکس، هزینه های وزینی دارند و ما قادر به خرید این اتومبیل ها نیستیم. در این میان میتوان، خودرو مورد علاقه خود را با هزینه ای کمتر اجاره کنید و از رانندگی با آن ماشین لذت برد.

اجاره خودرو در تهران، مزایای بسیار زیادی دارد و سفر و کارهای روزانه، اداری و درمانی شما را راحت تر می سازد.

To learn more info about  اجاره لندکروز بدون راننده review our web-page.